Tayland Videolarımız

Yemedik, içmedik sizler için videolar hazırladık

Her güne bir video olmasa da hazırladıklarımız işte burada…

06.12.2009 ile 06.01.2010 tarihleri arasında bizzat oynadığımız, çektiğimiz, seslendirdiğimiz, montajladığımız ve hiç bir masraftan kaçınmadan senin için hazır hale getirdiğimiz taze ve çıtır çıtır kısa filmler… Önce bunların tadını çıkart! Devamı çok yakında…

RSS ya da bülten veya YouTube ve Vimeo kanallarından birinin abonesi ol. Yeni video yayında olduğunda sana haber verelim. Film eleştirilerini YouTube ve Vimeo’ya veya  sayfa sonundaki yorum kutusuna bırakabilirsin.

The Island from Thai-Team on Vimeo.

Thai-Team gurula sunar…

The Island… Fırtınalı bir gün… Julia, Erdal, Evren ve Thomas tropik bir adada gözlerini açar. Peki sonra ne olur? Bu müthiş heyecana ortak olmak için tıklaman yeterli. Yerinde duramayacak, heyecandan parmaklarını kemireceksin…

Pek Özel

Thai-Team’in iki üyesi Evren ve Thomas tarafından hazırlanan pek özel filmleri burada bulacaksın. Kameramanlığını Thomas ve Evren, yönetmenliğini ve montajını Evren yaptı. İzlemek de sana kaldı.

Film 8 – Koh Yang Nuan
Film 7 – National Park
Film 6 – Grand Palace Bangkok
Film 5 – Skytrain
Film 4 – Evren & Thomas on the road
Film 3 – Mehmet’le Istanbul
Film 2 – Thai-Team
Film 1 – culture-tour news

Oracle danışmanlık

Thai-Team’in diğer iki üyesi Julia ve Erdal tarafından hazırlanan %100 Amatör filmleri burada bulacaksın. Kameramanlığını, yönetmenliğini ve montajını Julia ve Erdal yaptı. İzlemek sana kaldı.

[RSSImport display=“100″ feedurl=“http://gdata.youtube.com/feeds/base/users/travelspecial/uploads“]


2 Gedanken zu “Tayland Videolarımız

  1. Biraz önce taze taze bitirdigim bir cennet parcasinin filmini yukluyorum su anda. Ben diyeyim bir saat, siz deyin iki saat sonra burada izlenebiliyor olacak. Iyi seyirler.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.